Adjudication sur abonnement

(Flandres, Almanach) - Twee 18de eeuwse Gentse almanakken waarvan één uit het Revolutiejaar 1789.

(1). Nieuwen almanach, curieus en util, voor het jaer Ons Heere 1781, ofte den getrouwen wegwyzer der stad Gend, zoo voor de vremdelingen als voor de inwoonders der zelve Stad. Gend, Philippe Gimblet, 1781. In-12°. Bevat achteraan een fondscatalogus van de uitgever (14 pp.) en een uitslaande tafel met "de boom van vermenivgvuldiging" en een prijslijst der takszegels. # Warzée 55; # Van der Haeghen 5074.
— (2). La Quintessence du guide fidèle de Gand, curieuse & utile pour l'année 1789 contenant [...]. Gand, Frères Gimblet, 1789. In-16°. # niet in Warzée; # Van der Haeghen 5074.

Almanachs gantois du 18e siècle (1781 et 1789). Plein vélin de l'ép. ou moderne.